top of page

Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.

Що потрібно знати про дисплей та сенсор на планшетах Blackview

На жаль, навіть такі надійні та міцні пристрої як Blackview можуть вимагати ремонту та заміни деяких компонентів. Оскільки ми говоримо про сучасні сенсорні гаджети, немає нічого дивного, що найчастіше страждають саме дисплеї. Це відбувається внаслідок неакуратного поводження, падіння, сильного здавлювання пристрою та під впливом інших факторів.

 

Якщо виникли серйозні поломки, тоді може знадобитися нове сенсорне скло планшета Blackview та його професійна заміна. Але які деталі при цьому доведеться купувати та кому краще довірити ремонтні роботи? Давайте розумітися.

 

Що таке дисплей та сенсор на Blackview

 

Перше, що слід запам'ятати, це особливість запчастин для планшетів Blackview. Дисплей, тобто екран, і сенсор (тачскрин) є комплексною запчастиною, яка складається з двох основних елементів. Це екран і сам сенсор. У деяких моделях дисплей разом із сенсором з'єднуються шляхом склеювання по всій площі. Це називається технологія OGS. Тому, щоб успішно виконати заміну, потрібно звернутися до кваліфікованих майстрів та сервісних центрів, які мають відповідне обладнання.

Як зрозуміти, яка деталь потребує заміни на Blackview?

 

Якщо ви помітили, що на зовнішній частині екрана або на матриці є тріщини, не поспішайте замовляти новий дисплей у зборі. Можливо, проблема тільки в сенсорі або в захисному склі, яке у вас встановлено додатково. Як це зрозуміти? Досить легко.

 

Під час завантаження пристрою перегляньте екран. Якщо ви бачите повне зображення без будь-яких дефектів, плям або змін кольору, тоді, з високою ймовірністю, ви зіткнулися з пошкодженням сенсора. Якщо зображення на екрані деформоване, ви бачите чорні плями, інверсію кольорів, але чуєте звуки, тоді ситуація гірша. У цьому випадку буде потрібно замінити дисплей або збірний модуль.

 

Також зверніть увагу, що візуальна перевірка не дає 100% гарантії правильності визначення ступеня пошкодження. Тому вам варто звернутися до сервісного центру для проведення діагностики. Уважно обирайте компанію, яка займатиметься ремонтом. Перевірте організацію за відгуками, прочитайте інформацію в Інтернеті, поцікавтеся умовами виконання робіт та вартістю. Ви також можете самостійно замовити дисплей та надати його до сервісного центру для професійної заміни. Це дозволить бути впевненим, що вам встановлять справді якісну запчастину.

bottom of page